6 грудня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід, присвячений управлінню проектами: студенти 1 курсу магістратури кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності представили результати участі у Х ювілейному сезоні проекту «Project Management: Вища ліга», ініційованого Приймаком Василем Михайловичем у 2006 році.

Протягом трьох місяців команди студентів магістратури здійснювали розробку плану проекту втілення інноваційних бізнес – ідеї в життя.

Для оцінювання результатів роботи команд була сформована вимоглива та висококваліфікована комісія, що складалася з досвічених фахівців. На подію завітали ініціатор та організатор проекту "ProjectManagement:ВищаЛіга" Василь Приймак, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, д.е.н. Жилінська Оксана, меценат та інвестор Олег Міщенко, комерційний директор зі споживчого бізнесу ТОВ Лайфселл Неля Ус, доцент кафедри корпоративних фінансів та контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н. Володимир Романишин, консультант з розвитку особистісних компетенцій ТОВ Технології Управління Спайдер Україна Олександра Романцова, фахівець з управління персоналом ТОВ Лайфселл Євгенія Тереховська.

1 грудня 2015 р. на економічному факультеті відбулася презентація студентських робіт у рамках IХ сезону навчального проекту «Вища ліга: Project Management». Протягом вересня-листопада 2015 року магістрантами спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент інноваційної діяльності» на базі кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності було розроблено 7 проектів: «Спеціалізація масових відкритих онлайн-курсів» (замовник проекту – Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»); «UBT» (UkrainianBusinessTraining) від замовника – багаторічного партнеру проекту – ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна»; «ECO.RecyclingSystems»; Арт-студія «Подарунок своїми руками»; «IT.Camp» та «Інтернет-портал Економічного факультету».

Зростаючий інтерес сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проектного управління у систему управління сучасними підприємствами на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка спонукав
до ініціації молодіжного щорічного проекту "Project Management : Вища ліга".

Ініціатор та організатор проекту Василь Приймак (2006-2016)